pull-icon
logo-mobile
avatar

Hoşgeldiniz!

Misafir Üye

Mobil Menü

avatar

Misafir

Ziyaretçi

MİSAFİR ZİYARETÇİ

Bloglar - ShopMedya v4 Ürün Satış Scripti

Blog Yazıları

Anasayfa/Blog Yazıları

WhatsApp 1,5 milyar aylık kullanıcıya erişti

Design Inspires

6 Ay Önce

Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp’ın 1,5 milyar aylık kullanıcıya eriştiği açıklandı. 2017 4. çeyrek raporlarının açıklandığı sırada WhatsApp’ın kullanıcı sayısı da belirtilen noktalardan biri oldu. Ayrıca, 1,5 milyar WhatsApp kullanıcısının günde 60 milyar mesaj yolladığı da paylaşılan verilerden birisiydi.

Açıklanan rakamlar Facebook’un ne kadar akıllıca bir alım yaptığını kanıtlar nitelikte. 2014 yılında Facebook, WhatsApp’...


Devamını Oku...

YouTube videolarını indirebileceğiniz YouTube Go Türkiye’de yayına giriyor

Design Inspires

6 Ay Önce

YouTube, tamamen yeni ve daha önce kullanılmamış özelliklerle dolu olan uygulaması YouTube Go’yu Türkiye ile birlikte 130’dan fazla ülkede yayına alıyor. Bu yeni uygulama ile birlikte istediğiniz YouTube videosunu telefonunuza indirebilecek ve daha sonra internete bağlı değilken de izleyebileceksiniz. YouTube videolarını nasıl indiririm sorusu artı tarihe karışacak.

Hindistan’dan tüm dünyaya

YouTube Go, geçen sene test edilmeye başlandı. Öncelik...


Devamını Oku...

Carousel Reklamları Şimdi de Instagram Hikayeler’e Geliyor!

Design Inspires

6 Ay Önce

Günlük kullanıcı sayısı 300 milyonun üzerinde olan Instagram Stories’e yeni bir reklam modeli geldi. Bir yıldan kısa bir süredir Instagram Hikayeler’de gördüğümüz reklamlara yeni bir format daha eklendi. Artık, Instagram akışınızda görebildiğiniz Carousel reklamlarını Hikayeler kısmında da görebileceksiniz.

Şimdiye kadar Hikayeler’de reklam veren markalar tek bir görsel ya da video olarak reklam verebiliyorlardı. Dün yapılan&...


Devamını Oku...